ZABIO NOŽ U LEĐA ŠIPTARIMA! Igrač od milion evra neće da igra za lažnu državu Kosovo i stiže u Srbiju
ŠAMAR lažnoj državi Kosovo kakakv ne pamti.
Foto: EPA-EFE/VALDRIN XHEMAJ
Najskuplji igrač u istoriji lige lažne države Kosovo Drilon Hazrolaj ne želi da igra za reprezentaciju tzv. Kosova. Vest je to koja je šokirala sve u Prištini. Sprema se nova veleizdaja koja će se sa velikom pažnjom pratiti u Srbiji posebno radi kvalifikacija za Svetsko prvenstvo.
Hazrolaj ima 21 godinu, igra na poziciji ofanzivnog veznog i ove zime je ostvario najskuplji transfer u istoriji lažne države Kosovo. Rapid iz Bukurešta ga je otkupio za skoro miliona evra, tačnije 900.000 evra plus bonusi.
Hazrolaj će se na leto priključiti rumunskom velikanu, a vest je stigla upravo iz Bukurešta koja je uzdramla Prištinu. Naime, Drilon je odlučio da igra za reprezentaciju Albanije.
Foto: Profimedia
Iz perspektive Srbije je to vrlo važno pošto je Albanija protivnik Orlova u kvalifikacijama za Svetskog prvenstvo 2026. godine.
Ove dve selekcije će prvi meč igrati u Tirani početkom juna. Hazrolaj neće konkurisati za taj meč, ali zato prema svemu sudeći hoće kad Srbi budu domaćini, tako da je izvesno da će doći u Srbiju.
Preporučujemo
OGLASIO SE FSS! Evo šta kažu o dolasku Dejana Stankovića u reprezentaciju Srbije
14. 05. 2025. u 12:01
MEČ SEZONE U BERGAMU: Juve se bori za Ligu šampiona, "Boginja provincije" za mesto koje vodi u Evropu
JUVENTUS večeras gostuje Atalanti u jednom od ključnih mečeva u borbi za plasman u Ligu šampiona (20.45), a sa samo sedam kola do kraja sezone oba tima su svesna da bi novi kiks mogao skupo da ih košta.
11. 04. 2026. u 08:00
AMERI U NEVERICI: Navijači Lejkersa traže da bivša verenica Luke Dončića dobije statuu ispred dvorane!
Luka Dončić je ovog proleća zaigrao košarku na nivou koju je teško zaustaviti. I, navijači Los Anđeles Lejkersa "znaju" kome treba da se zahvale na tome.
09. 04. 2026. u 13:11
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala
Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.
11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39
Komentari (0)