OVO SU "DELIJE" ČEKALE: Oglasio se Vladan Milojević povodom odlaska Uroša Spajića
Fudbaleri Crvene zvezde igraju "večiti derbi" protiv ekipe Partizana, a pred ovaj duel strateg crveno-belih Vladan Milojević prokomentarisao je odlazak Uroša Spajića u Kinu.
FOTO: FK Crvena zvezda
Milojević se konačno oglasio po pitanju odlska kapitena Uroša Spajića.
- Naš kapiten, igrač, moje dete. Od početka rada u Crvenoj zvezdi je vezana za Uroša, od kad je imao 15 godina. Imao sam privilegiju da ga treniram u juniorima i sada. Iznenada se desilo. Izrazio je želju da napusti klub sa 32 godine. Podržavam klub da izađe u susret našem kapitenu, da obezbedi svoju budućnost. Otišao je u fenomenalan klub u Kini. Želim mu sve najbolje od srca - rekao je Milojević na konferenciji za medije pred derbi sa Partizanom.
"Večiti derbi" je na programu u subotu od 16 časova.
Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
TENISKI SVET U NEVERICI! Novak Đoković "uhvaćen" na aerodromu u lošem stanju (VIDEO)
21. 02. 2025. u 10:09
TEŽAK ZADATAK PRED BARSELONOM: "Žuta podmornica" zna kako se pobeđuje lider prvenstva - nečijoj seriji pobeda dolazi kraj
NA stadionu „Seramika“, popularnom Madrigalu, u nedelju popodne biće odigran jedan od najzanimljivijih mečeva kola u La ligi, gde će vodeća Barselona gostovati trećeplasiranom Viljarealu.
21. 12. 2025. u 09:04
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Evo šta su danas uradili navijači u Hrvatskoj - i time se hvale (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske tiču se - prošlosti. Neko će reći izmišljene, neko "pa i ne baš", ali svakako, privukle su veliku pažnju.
21. 12. 2025. u 12:19
Objavljeni INTIMNI kadrovi Melanije Tramp iz KUPATILA - i to ZLATNOG! Donald je pitao da li je videla, ona mu odgovorila (VIDEO)
MELANIJA je besprekorno stilizovana – šeširi, štikle, frizura – sve je u skladu sa njenim hladnim i kontrolisanim imidžom
19. 12. 2025. u 19:01
Komentari (0)