UNAKAZIO DONARUMU! Oglasio se fudbaler Monaka koji je promenio lični opis golmanu PSŽ-a (VIDEO)
Fudbaler Monaka Vilfrid Singo izvinio se zbog opasnog starta na golmanu Pari Sen Žermena Đanluiđiju Donarumi, koji je zadobio brojne posekotine i povrede na licu tokom prvenstvene utakmice u Francuskoj.
Foto: Profimedia
Pari Sen Žermen je sinoć pobedio Monako sa 4:2, a Singo je u 17. minutu kopačkom u lice udario Donarumu. Njegov šut je bio blokiran i pokušao je da preskoči italijanskog golmana, ali ga je zakačio kramponima i povredio.
"Želim iskreno da se izvinim Đanluiđiju Donarumi. Moj potez nije bio nameran, ali sam kasnije mogao da vidim da je zadobio ozbiljnu povredu. Želim ti brz oporavak", naveo je Singo na društvenim medijima u poruci koju je objavio na francuskom i italijanskom jeziku.
Donaruma je ležao na travi dok su mu lekari ukazivali pomoć, a zatim ga je na golu zamenio Matvej Safonov.
Na fotografijama italijanskog golmana se može videti rasekotina ispod desnog oka, kao i brojne ogrebotine i modrice na obrazu.
Pari Sen Žermen je saopštio da je golman "pretrpeo povrede lica sa brojnim ranama".
Donaruma će tokom dana biti podvrgnut detaljnijim pregledima i očekuje se da će pauzirati nekoliko dana.
Pariska ekipa je pobedom stekla 10 bodova prednosti na prvom mestu na tabeli, a Monako je sa 30 bodova ostao treći, uz isti broj bodova kao drugoplasirani Olimpik iz Marselja, koji ima utakmicu manje.
Bonus video: Sada je sve jasno - evo šta ruski navijači stvarno misle o Kosovu
Preporučujemo
"NEMAM DILEMU ŠTA ĆE DELIJE URADITI!" Vladan Milojević o izazovu u kome je Crvena zvezda
06. 12. 2025. u 19:56
HRVATI DIVLjALI: Više desetina uhapšenih posle derbija Dinamo Zagreb - Hajduk Split
06. 12. 2025. u 19:06
BARSELONA U PROBLEMU: Flik ne zna kako da skrpi tim za teško gostovanje Betisu
KARTUHA u Sevilji biće poprište duela Betisa i Barselone u četvrtak od 18.30 časova, u okviru 15. kola La lige.
06. 12. 2025. u 10:36
KAKAV ŠOK! Srbija ostala bez četvrtfinala Svetskog prvenstva! Naše rukometašice izgubile od Crne Gore i to kako!
Ženska rukometna reprezentacija Srbije je na šokantan način ostala bez plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva jer je u meču u kome joj je i bod bio dovoljan izgubila od Crne Gore - konačan rezultat glasio je 17:33 (9:13) posle zaista neverovatnih dešavanja na parketu u Dortmundu, na kome je naročito briljirala Armel Keli Atinžre, golman Crnogorki, koja je ostvarila čak 18 odbrana, zaustvivši nestvarna 62% šuteva koji su išli ka golu koji je čuvala.
06. 12. 2025. u 17:00 >> 17:01
TRAMP UKRAO ŠOU NA ŽREBU ZA SP: Scena koja je obišla svet - Melanija nije krila oduševljenje (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je u centru pažnje na izvlačenju grupa za Svetsko fudbalsko prvenstvo 2026. godine, gde je izveo svoj poznati YMCA ples i primio prvu FIFA-inu nagradu za mir.
06. 12. 2025. u 10:31
Komentari (0)