SAD JE ČEKA SRBIJA: Jovana Damnjanović golom u Ligi šampiona obeležila jubilej (VIDEO)
Jovana Damnjanović, srpska fudbalerka, postigla je gol u remiju Bajerna i Valerenge u Ligi šampiona.
Foto: Profimedia
Utakmica je bila posebna za Srpkinju i zbog velikog jubileja u nemačkom klubu.
Na jubilarnoj 150. utakmicu koju igra u dresu Bajerna Jovana Damnjanović nije razočarala i bila je blizu toga da svoj tim odvede do pobede.
Fudbalerke Bajerna i Valerenge nisu uspevale da postignu nijedan gol, a onda je u u 64. minutu na teren ušla maestralna Srpkinja.
Posle nešto više od deset minuta Damnjanović je zatresla mrežu i donela Bajernu prednost od 1:0.
Međutim, pred sam kraj meča u 88. minutu norveški tim uspeo je da izjednači golom Torsnes.
Iako nije uspela da obezbedi pobedu, Jovana je Bajernu donela važan bod kojim je nemački tim zadržala na prvom mestu na tabeli.
Dobre partije srpske fudbalerke u ovom periodu naročito raduju jer je čekaju reprezentativne obaveze.
Srbija dočekuje Švedsku 28. novembra u finalu baraža za plasman na Evropsko prvenstvo. Za treći decembar zakazan je revanš u Stokholmu.
BONUS VIDEO: Čudo od sportskog objekta - Nacionalni stadion u Srbiji
Preporučujemo
RATKO VARDA UHAPŠEN ZBOG NASILjA U PORODICI: Izrečena mu mera zabrane prilaska
23. 11. 2024. u 13:44
MEČ SEZONE U BERGAMU: Juve se bori za Ligu šampiona, "Boginja provincije" za mesto koje vodi u Evropu
JUVENTUS večeras gostuje Atalanti u jednom od ključnih mečeva u borbi za plasman u Ligu šampiona (20.45), a sa samo sedam kola do kraja sezone oba tima su svesna da bi novi kiks mogao skupo da ih košta.
11. 04. 2026. u 08:00
AMERI U NEVERICI: Navijači Lejkersa traže da bivša verenica Luke Dončića dobije statuu ispred dvorane!
Luka Dončić je ovog proleća zaigrao košarku na nivou koju je teško zaustaviti. I, navijači Los Anđeles Lejkersa "znaju" kome treba da se zahvale na tome.
09. 04. 2026. u 13:11
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala
Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.
11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39
Komentari (0)