FALI CEO TIM: Selektor Stojković zbog raznih razloga ne može da računa na 11 sjajnih igrača
SELEKTOR Srbije Dragan Stojković još od Svetskog prvenstva u Kataru se muči da sastavi idealan tim Srbije. Onaj koji je po njegovom ukusu ali i onaj koji ne zavisi od povređenih ili uvređenih igrača. Da nije bilo baš takvih i na Mundijalu 2022. godine, kasnije u Nemačkoj i pogotovo posle tog Prvenstva Evrope, danas bi Piksi verovatno sa osmehom na licu izlazio na svaki trening.
Starsport
Ovakom ispada da mu pred svaku prozivku u Staroj Pazovi nedostaje, iz raznih razloga, po jedan kompletan i vrlo dobar tim koji bi mogao na crtu bilo kom rivalu.
Ovog oktobra je skoro pa lako sastaviti potencijalnih startnih 11 koji odlukom samog Stojkovića, pa kasnije i zbog povreda ili nekih svojih privatnih obaveza nisu (više) deo reprezentacije Srbije.
Taj tim bi izgledao ovako: Vanja Milinković-Savić (povreda), Srđan Babić (povreda), Miloš Veljković (povreda), Nemanja Gudelj (precrtan), Filip Mladenović (precrtan), Ivan Ilić (povreda), Sergej Milinković-Savić (precrtan), Filip Kostić (precrtan), Andrija Živković (povreda), Dušan Vlahović (privatni problemi), Dušan Tadić (precrtan).
BONUS VIDEO NESVAKIDAŠNJE: Fudbaleri Radničkog i Spartaka navijali zajedno ispod iste tribine
Preporučujemo
TENISKA ELITO, ČUVAJ SE! Novak Đoković kad dođe u Kinu i sa 37 godina deluje kao sila
08. 10. 2024. u 11:30 >> 13:08
DOBRE VESTI ZA PARTIZAN: Kampaco suspendovan, Real bez njega na crno-bele
08. 10. 2024. u 12:57
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SRBIJA - MEKSIKO: Orlovi moraju bolje nego protiv Zelenortskih ostrva
SRBIJA gostuje Meksiku kome će ovo biti poslednja pripremna za predstojeći Mundijal.
04. 06. 2026. u 22:32
I POLICAJCI ZAPANjENI: Neverovatno šta su zaplenili
Ponekad su i pripadnici policije zatečeni onim što pronađu.
04. 06. 2026. u 16:24
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)