RIJEKA IMA NOVOG TRENERA: Bivši fudbaler Crvene zvezde seo na klupu kluba sa Rujavice
Rijeka se u nezgodnom trenutku razišla sa dosadašnjim trenerom Željkom Sopićem, pred revanš meč kvalifikacija za Ligu Evrope sa Elfsborgom. Klub sa ''Rujavice'' je predstavio novog šefa struke, bivšeg fudbalera Crvene zvezde Radomira Đalovića.
FOTO: EPA
– Odlukom Uprave HNK Rijeka Željko Sopić više ne obavlja funkciju glavnog trenera kluba. Novi trener prve ekipe biće Radomir Đalović, bivši igrač HNK Rijeka i dosadašnji pomoćni trener kojem će ovo biti prvi samostalni trenerski angažman. HNK Rijeka zahvaljuje Željku Sopiću na svemu što je učinio za klub i želimo mu puno sreće u nastavku trenerske karijere – glasilo je saopštenje Rijeke.
Inače, Đalović je nosio dres Zvezde u sezoni 2000/01, i postigao dva pogotka za crveno-bele.
BONUS VIDEO: VESELI SE, SRPSKI RODE: Novak Đoković je ovako proslavio zlato na Olimpijskim igrama
Preporučujemo
DMITROVIĆ PROMENIO KLUB: Golman reprezentacije Srbije promenio grad, ali ne i ligu
13. 08. 2024. u 10:56
JEDVA DOČEKAO DA ČUJE PRAVI FOLK: Jokić u transu đuska uz narodnjake (VIDEO)
13. 08. 2024. u 00:07
SPEKTAKL NA "EMIREJTSU": Arsenal bi da napravi ključan korak u borbi za titulu protiv preporođenih "crvenih đavola"
DERBI 23. kola Premijer lige donosi veliki okršaj na "Emirejtsu" gde Arsenal dočekuje Mančester junajted (17.30) u meču koji ima potpuno različitu težinu za dva kluba. Tobdžije jure titulu, dok "crveni đavoli" pokušavaju da uhvate priključak u borbi za Ligu šampiona.
25. 01. 2026. u 07:20
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)