KAKO JE OVO MOGUĆE: Gol iz Bosne i Hercegovine "podigao prašinu" (VIDEO)

19. 10. 2023. u 13:36

FUDBALERI Borca iz Banjaluke ostali su neporaženi u drugom kolu Premijer lige protiv Sarajeva (1:1) uz neobičnu situaciju koja je viđena u drugom poluvremenu.

КАКО ЈЕ ОВО МОГУЋЕ: Гол из Босне и Херцеговине подигао прашину (ВИДЕО)

Gosti su poveli golom Ajdina Hasića u 68. minutu meča. Prednost su čuvali sve do same završnice meča, a kada je izgledalo da će odneti ceo plen, usledio je šok za Sarajlije.

Borac je izjednačio golom Zorana Kvržića u 95. minutu, a delovalo je na prvi pogled da je gol postigao iz ofsajda.

Nakon centaršuta sa leve strane i udarca glavom, golman gostiju odbio je loptu do Kvržića koji je uspeo da zatrese mrežu.

U Bosni i Hercegovini još uvek nema VAR-a, te je gol priznat.

BONUS VIDEO: Kosovo je Srbija: Ovo su "delije" uradile na meču Siti - Zvezda