VELIKO PRIZNANJE ZA CRVENU ZVEZDU: Aleksandra Milošević u Upravnom odboru EKA!

FINANSIJSKA direktorka Crvene zvezde Aleksandra Milošević izabrana je u Upravni odbor Asocijacije evropskih fudbalskih klubova (ECA), saopšteno je na sajtu udruženja.

ВЕЛИКО ПРИЗНАЊЕ ЗА ЦРВЕНУ ЗВЕЗДУ: Александра Милошевић у Управном одбору ЕКА!

FOTO: FK Crvena zvezda

Asocijacija evropskih klubova je nezavisno telo priznato od strane UEFA i FIFA. ECA se bavi očuvanjem, jačanjem i širenjem interesa evropskih klubova kao ključnih faktora u fudbalu na Starom kontinentu, a ove sezone imenovala je nove ljude u Upravni odbor.

Kako je saopšteno, ECA je prepoznala rad Aleksandre Milošević, koja se nalazi u Menadžmentu prvaka Srbije, pa je tako u sklopu njihovog projekta, da i određeni broj žena moraju da budu članovi Borda, i dobila mesto među članovima UO ECA. Pored nje, tu su još i Valentine de Laurentis iz Napolija, Vlatka Peras iz Dinamo Zagreba i Azra Numanović iz Sarajeva.

Aleksandra Milošević (38) se finansijama bavi duže od deset godina, a iskustvo u finansijskom sektoru sticala je u bankarstvu, poslovnom i finansijskom savetovanju. Diplomirala je Međunarodne finansije na Ekonomskom fakultetu Univerziteta u Beogradu 2009. godine.

Po završenim studijama makroekonomije, počela je da radi kao korporativni bankar, posle čega nastavlja karijeru kao savetnik za poslovno restrukturiranje, upravljanje poslovnim procesima, kontroling i projektno upravljanje. Baveći se konsultantskim poslovima, od bankarstva i finansija preorijentisala se na realnu ekonomiju, pretežno IT industriju, sektor nekretnina i energetike.

Pre nego što se pridružila crveno-belima, radila je u jednoj energetskoj kompaniji, najpre kao eksterni savetnik, a potom i finansijski kontrolor za region.

BONUS VIDEO: NESVAKIDAŠNjA KOREOGRAFIJA: Ovo su "delije" uradile za meč Zvezda - Jang bojs u Ligi šampiona

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

FRATAR IZ MOSTARA ZGROZIO CEO REGION! Laž je da se Bosna i Hercegovina plasirala na Svetsko prvenstvo

FRATAR IZ MOSTARA ZGROZIO CEO REGION! "Laž je da se Bosna i Hercegovina plasirala na Svetsko prvenstvo"

Svetsko prvenstvo u fudbalu u SAD, Meksiku i Kanadi samo što nije počelo, a prva utakmica između Meksika i Južne Afrike zakazana je za 11. jun. Kako to obično biva pred velike sportske smotre, fudbal je postao glavna tema svih generacija, ali pažnju javnosti je, umesto sportskih prognoza, privukla jedna oštra i neočekivana izjava iz Mostara.

09. 06. 2026. u 10:05 >> 11:32

Komentari (0)

ZA ONE KOJI OD USLUGA OČEKUJU BRZINU, JEDNOSTAVNOST I DOSTUPNOST: Račun u OTP banci možete da otvorite onlajn bez odlaska u ekspozituru