PAZARU NE POMAŽU SUMA I LJAJIĆ: Vojvodina do nestvarnog preokreta u završnici

23. 09. 2023. u 21:34

VELIKE pobede ostvarili su Vojvodina u Novom Sadu (2:1), odnosno Mladost u Lučanima nad Novim Pazarom (2:0)

ПАЗАРУ НЕ ПОМАЖУ СУМА И ЉАЈИЋ: Војводина до нестварног преокрета у завршници

Pravi spektakl viđen je u Novom Sadu, gde je Vojvodina u sudijskoj nadoknadi postigla dva gola i preokrenula za pobedu protiv Javora sa 2:1.

Početak utakmice kasnio je 15 minuta zbog vremenskih neprilika.

Javor je na isteku pola časa igre došao do vođstva, Gojković je poslao dubinski pas, Tanko je bio brži i spretniji od Bukinca i potom je gađao pored Carevića u prvi ugao za 0:1.

U samom finišu utakmice Radulović je bio najbliži golu, posle centaršuta sa levog krila, sa pet metara je gađao pod prečku, Manojlović je opet intervenisao. U nadoknadi vremena Voša je uspela da dođe do gola, Radulović je izveo korner, a Milosavljević bio najviši u skoku za 1:1!

Tu nije bio kraj, jer je u sedmom minutu nadoknade Milosavljević oboren u šesnaestercu, a sudija pokazao na belu tačku. Odgovrnost je preuzeo Asmir Kajević i pogodio za 2:1 i veliki preokret i tri boda.

U meču osmog kola Superlige Srbije, lučanska Mladost je na svom terenu savladala Novi Pazar rezultatom 2:0.

Problemi za Pazarce počeli su od 12. minuta kada je Sise skrivio penal, a precizan sa bele tačke bio je Patrik Eze Frajdej za 1:0 u korist ekipe Mladosti.

Dvanaest minuta kasnije Adešina je isključen zbog dva žuta kartona, pa je Novi Pazar najveći deo meča odigrao sa desetoricom fudbalera na terenu.

Brojčanu prednost Lučanci su iskoristili u 39. minutu kada je Frajdej svojim drugim golom povisio na 2:0.

Iako su imali igrača manje, Novi Pazar je dominirao terenom, a u igru su ušli i novajlije Adem Ljajić, kao i Sejduba Suma, no ni to nije pomoglo Pazarcima.

BONUS VIDEO: Kosovo je Srbija: Ovo su "delije" uradile na meču Siti - Zvezda