MLADOST SLAVI DOGMANIJA: Vojvodina će još čekati pobedu na gostovanju

26. 08. 2023. u 22:41

FUDBALERI Mladosti dočekali su Vojvodinu. Utakmica petog kola Superlige Srbije završena je bez pobednika, rezultatom 2:2.

МЛАДОСТ СЛАВИ ДОГМАНИЈА: Војводина ће још чекати победу на гостовању

Poveo je domaćin golom Dogmanija Silue u 7. minutu. Marko Tomić je autogolom poravnao rezultat samo tri minuta kasnije.

Preokret je gostima doneo Andrija Radulović u 37. minutu, a Dogmani svojim drugim golom postavio je konačnih 2:2.

U drugom poluvremenu tempo je opao, Voša je imala više prilika, a najbolje preko Malbašića koji je pogodio stativu i Zukića čiji je udarac sa distance zaustavio Stamenković.

BONUS VIDEO: Barselona proslavila titule: Hiljade navijača pozdravilo fudbalere i fudbalerke