NESVAKIDAŠNJE: Kante potpisao za Arape, a onda uradio ovo...
Novi igrač Al Itihada i francuski reprezentativac N'Golo Kante postao je danas vlasnik belgijskog fudbalskog kluba Rojal Ekscelzior Virton, prenosi AP.
Foto: AP
Virton je član belgijske treće lige, pošto je prošle sezone ispao iz Druge lige.
"Vođen svojom strašću prema fudbalu, Kante ima za cilj da nastavi sa konsolidacijom kluba i oživljavanjem tradicije RE Virtona", saopštio je klub iz Belgije.
Kante (32) je pre nekoliko dana potpisao trogodišnji ugovor sa Al Itihadom u vrednosti od 100 miliona dolara. Francuski fudbaler je igrao za Čelsi, Lester, Kaen i Bulonj.
Za reprezentaciju Francuske odigrao je 53 meča i postigao je dva gola.
BONUS VIDEO: VATROMET, BAKLjE KAO NIKAD PRE... Kad "Meraklije" i Niš slave 100. rođendan Radničkog
Preporučujemo
PANTER ODUŠEVIO BOGDANOVIĆA: Kapiten Partizana obradovao i reprezentativca Srbije
29. 06. 2023. u 14:05
Naši predlozi: "Tip" - tiket za ponedeljak
Za početak nove radne nedelje smo vam spremili sledeće predloge.
04. 05. 2026. u 06:53
Novak Đoković zatečen: Došao u Rim, a tamo ga dočekalo - ovo (VIDEO)
Novak Đoković odavno nije igrao tenis. Sada je rešio da mu se vrati, ali taj povratak nije bio kakav je očekivao.
04. 05. 2026. u 19:37
Šta se to desilo na granici Ukrajine i Belorusije? Zelenski besan, preti komšijama: "Spremni smo!"
PREDSEDNIK je takođe najavio da Ukrajina priprema nekoliko novih paketa sankcija koji će biti uvedeni odmah i u bliskoj budućnosti.
03. 05. 2026. u 09:37
Komentari (1)