VELIKI UDARAC ZA SRBIJU! Krilo''orlova'' zbog povrede propušta meč sa Crnom Gorom
Filip Kostić neće biti u timu Srbije protiv Crne Gore za sutrašnji meč.

FOTO: M.Vukadinovic
Kako Mocart sport javlja krilni bek srpske reprezentacije je doživeo povredu tetive tokom meča sa Litvanijom, te je dobio zeleno svetlo da se vrati u Torino na terapije, umesto da putuje sa ekipom u Podgoricu. Ekspedicija je stigla bez njega, pa ostaje otvoreno pitanje ko će pokriti levi bok na sutrašnjem meču.
Veliki je to udarac za Orlove, jer je Kostić odigrao odličan meč protiv Litvanije, asistirao je Tadiću za vodeći gol, a učestvovao je u velikom broju akcija u oba poluvremena. Stigao je jednom i da zatrese mrežu rivala, međutim, pogodak je poništen zbog ofsajda.
BONUS VIDEO: Ćurkoviću nagrada „Mihajlo Andrejević – Andrejka”
Preporučujemo

NAPADAČ CRNE GORE PRED MEČ SA SRBIJOM: ''Poštujemo ih, ali najviše cenimo sebe''
26. 03. 2023. u 13:34

MANČESTER JUNAJTED ODUSTAO OD MITROVIĆA? Zbog incidenta ne žele srpskog reprezentativca
26. 03. 2023. u 13:02

NOVI REPREZENTATIVAC KURASAOA NAOŠTREN ZA PRIJATELjSKI MEČ: Rišairo preti Mesiju
24. 03. 2023. u 20:28

MESI I SUAREZ SE NE PLAŠE "ZMAJEVA": Legendarni duo bi mogao režirati veliko iznenađenje na Svetskom prvenstvu
JEDAN od zanimljivijih mečeva današnjeg programa FIFA Svetskog klupsko prvenstva biće duel Inter Majamija i Porta koji se sastaju na "Hard rok stadionu" od 21.00.
19. 06. 2025. u 08:35

"US**** SMO SE!" Mihail Degtjarov šokirao celu Rusiju - i to usred najvećeg događaja koji Rusija organizuje
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, na meti brojnih sankcija, pa i sportskih, usled čega ruske reprezentacije ne mogu da igraju međunarodne takmičarske utakmice. Srbija je jedna od retkih koja je izašla u susret Rusima, a to je bio izvrstan povod da u Beograd dođe i ruski ministar sporta, Mihail Degtjarov. Sada, kada se vratio u Rusku Federaciju, najpre je održao sastanak sa ruskim predsednikom, Vladimirom Putinom, a onda šokirao javnost Rusije.
19. 06. 2025. u 20:01

CECINA KUMA ZVERSKI UBIJENA U SAČEKUŠI: Izrešetali je iz heklera sa prigušivačem - mladi život ugašen u cik zore
SVETLANA Ceca Ražnatović i Željko Ražnatović Arkan upoznali su se 11. oktobra 1993. godine na proslavi dana Srpske dobrovoljačke garde u Erdutu, a već 19. februara 1995. godine izgovorili su sudbonosno "Da" pred prijateljima i porodicom.
20. 06. 2025. u 15:23
Komentari (0)