SRBIJA OVAKO NEŠTO NIJE VIDELA: Hit fotografija! Navijači na nestvaran način uspeli da gledaju Partizan (FOTO)

28. 09. 2022. u 18:55

FUDBALERI Partizana doživeli su šokantan poraz od Radničkog iz Sremske Mitrovice.

СРБИЈА ОВАКО НЕШТО НИЈЕ ВИДЕЛА: Хит фотографија! Навијачи на нестваран начин успели да гледају Партизан (ФОТО)

Domaćin je bio bolji nakon izvođenja penala, crno-beli nisu pogodili ni jedan u četiri serije, dok je rival dva puta bio precizan, a nakon 90 minuta na semaforu je bilo 1:1.

Domaći su na neverovatan način u 92. minutu šokirali crno-bele golom Jovana Marinkovića i došli do izjednačenja od 1:1, a onda su bili bolji i u penal seriji, gde su osigurali istorijski uspeh.

Gradski stadion u Mitrovici bio je premali da primi sve navijače, tako su se oni bez ulaznica snalazili kako ko može...

Neki su parkirali bicikl, neki merdevine, neki su hoklicu postavili na kotur za kablove, pa su se tako popeli na njih i gledali meč preko zida stadiona.

Zaista jedinstvena slika, koja govori o ljubavi ka fudbalu navijača domaćeg tima.

BONUS VIDEO: Top 10 najplaćenijih tenisera, zašto je Federer ispred novaka?