BAJERN SE PONOVO SAPLEO: Navijači ovo nisu očekivali, Bavarci prepustili vrh tabele

03. 09. 2022. u 18:29

BAJERN je kako su navijači navikli započeo sezonu, sa tri vezane pobede uz neverovatnu gol razliku 15:1, a potom su usledila dva šoka.

БАЈЕРН СЕ ПОНОВО САПЛЕО: Навијачи ово нису очекивали, Баварци препустили врх табеле

Prvo je do remija došao Menhengladbah, a potom i Union iz Berlina.

Union se domogao  Evrope, dok je ovu sezonu u Bundesligi započela na sjajan način. Oni iz prvih pet kola imaju tri pobede i dva remija, uz to što su slavili protiv Lajpciga i poprilično ubedljivo protiv Šalkea (6:1).

Ekipa iz Berlina je povela već u 12. minutu, kada je strelac bio Beker, i tako je najavila pravi šou, da bi samo tri minuta kasnije Bajern stigao do izjednačenja preko Jozue Kimiha.

Ipak, iako se činilo da će uslediti prava goleada, jer je došlo dva gola za 15 minuta, obe ekipe su tu stale.

Bajern je napadao, napadao je i Berlin, ali su mreže mirovale i tako su ove dve ekipe ostale izjednačenje na tabeli.

Standings provided by SofaScore LiveScore

BONUS VIDEO:  POBEDNIČKA PARADA "KRALjEVA": Fudbaleri Reala na ulicama Madrida proslavili 14. titulu prvaka Evrope