NAVIJAČI JUNAJTEDA ČUPAJU KOSU: Uprava odbila da uradi ono što bi ih oduševilo
FUDBALSKI klub Mančester junajted loše je započeo novu sezonu u Premijer ligi, a ekipi su potrebne promene kako bi postala konkurenta. Navodno, postoji mogućnost da Junajted i Čelsi razmene igrače, odnosno da se Hari Megvajer preseli na Stamford Bridž, a Kristijan Pulišić na Old Traford.
FOTO: Tanjug
Engleski mediji preneli su kao "šokantnu vest" da se Čelsi interesuje za Harija Megvajra u pokušaju da ovog leta dovede jednog centralnog defanzivca.
Glavna meta je Francuz iz Lestera Vesli Fofana, ali Lisice za sada ne žele ni da čuje za ovaj transfer, odnosno odbijaju bilo kakav dogovor tako što traže nerealno mnogo novca.
S druge strane, Mančester je pokazao interesovanje za Kristijana Pulišića, koji je nezadovoljan ulogom u Čelsiju. Američki reprezentativac želi mnogo veću minutažu kako bi spreman dočekao Svetsko prvenstvo u Kataru, koje se održava u decembru ove godine.
Tada je navodno neko iz Čelsija došao na ideju da bi mogla da se napravi razmena na relaciji Pulišić – Megvajer.
Naravno, pitaju se i "Crveni đavoli". Megvajer nema dobru reputaciju među navijačima na Old Trafordu, ali je do sada bio redovno u startnoj postavi kod novog menadžera Erika ten Haga.
Ipak, prema novim informacijama čini se da navijači Junajteda neće biti oduševljeni odlukom čelnika kluba.
Navodno, kako prenosi "Skaj sport", uprava Mančestera je odbila da proda Megvajera "plavcima", pa će po svemu sudeći, defanzivac i ove sezone nositi crveni dres.
BONUS VIDEO: Partizan stigao do pobede u nadoknadi vremena
INTER ČUVA PRVO MESTO: "Neroazuri" ne bi smeli imati problema protiv rivala sa dna tabele
ZANIMLjIVA trka za Skudeto mogla bi da dobije novu dimenziju već na otvaranju 22. kola Serije A, kada vodeći Inter u petak uveče na "San Siru" (20.45) dočekuje Pizu, ekipu koja se nalazi na pretposlednjem mestu tabele.
23. 01. 2026. u 09:40
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)