NOVI SRBIN U SERIJI A: Nemanja Radonjić stiže u Torino

SRPSKI fudbaler Nemanja Radonjić bi od naredne sezone mogao da Portugaliju zameni Italijom i da u Seriji A obuče dres Torina.

НОВИ СРБИН У СЕРИЈИ А: Немања Радоњић стиже у Торино

FOTO: M. Vukadinović

Kako prenosi "Meridijan sport", srpski reprezentativac je dogovorio lične uslove po kojima bi zarađivao milion i po evra na godišnjem nivou.

Kako se navodi, pregovori su još u toku, a klub je bio zainteresovan za krilnog fudbalera, a nakon meča u kome je Srbija savladala Portugal za plasman na Svetsko prvenstvo podvukli su markerom njegovo ime.

Radonjić je i dalje igrač Marseja, a prema saznanjima "Meridijana", Torino bi trebao da uplati oko 10 miliona evra na račun obeštećenja za srpskog fudbalera.

Srbin je od 2018 član francuskog kluba, odigrao je 51 utakmicu i postigao sedam golova, prethodno je 2021. godine bio na pozajmici u Herti, dok je ove sezone nosio dres portugalske Benfike.

BONUS VIDEO: Parni valjak u Humskoj

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

USPEŠNA SARADNJA KSV I FONDACIJE MERIDIAN: Finansijska injekcija za klubove sa područja Pokrajine