ZVEZDAŠI MOGU DA BUDU ZADOVOLJNI: Kangva majstorijom srušio Komore, pogodio i Ben (VIDEO)

07. 06. 2022. u 20:21

DANAS su se u kvalifikacijama za Afrički kup nacija sastali Zambija i Komorska Ostrva, a navijači Crvene zvezde mogu da budu zadovoljni, pošto su u pobedi domaćina od 2:1 golove postigli Kings Kangva i El Fardu Ben.

ЗВЕЗДАШИ МОГУ ДА БУДУ ЗАДОВОЉНИ: Кангва мајсторијом срушио Коморе, погодио и Бен (ВИДЕО)

Novajlija u crveno-belom dresu je doneo pobedu Zambiji fantastičnim golom iz slobodnog udarca u 88. minutu. Inače, meč je počeo na klupi, a priliku da zaigra dobio je u 61. minutu.

Komorska Ostrva su prva došla do prednosti. Igrao se 13. minut kada je krilni fudbaler šampiona Srbije uspeo da savlada Nsabatu i to posle smušenosti odbrane.

Inače, prvi gol za Zambiju postigao je Enok Mvepu u samom finišu prvog poluvremena.

Obe selekcije imaju po tri boda, koliko i Obala Slonovače koju tek očekuje duel sa Lesotom.

BONUS VIDEO: Razočaravajuće prazne tribine na premijeri Srbije u ligi nacija

ČUDO U BEOGRADU: Ruska himna prestala da se intonira tokom dodele zlata, a onda se desilo - ovo (VIDEO)

ČUDO U BEOGRADU: Ruska himna "prestala" da se intonira tokom dodele zlata, a onda se desilo - ovo (VIDEO)

Rusija ovih dana sa ponosom ističe da na Evropskom prvenstvu u boksu čiji je domaćin Srbija njeni takmičari mogu da nastupaju uz sva državna znamenja, a i pod imenom zemlje iz koje su, kao i da se himna Ruske Federacije intonira kada neko od Rusa dođe do zlatne medalje. Međutim, baš sa tom himnom desio se jedan neočekivani problem. A onda je usledila vrlo emotivna scena...

28. 04. 2024. u 16:44