"ORLIĆI" SE OBRUKALI: Srbija nije uspela da pobedi Farska Ostrva

07. 06. 2022. u 19:44

MLADA fudbalska reprezentacija Srbije obrukala se u poslednjem kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. "Orlići" su remizirali kao gosti protiv Farskih Ostrva - 1:1.

ОРЛИЋИ СЕ ОБРУКАЛИ: Србија није успела да победи Фарска Острва

Očekivalo se da će izabranici Gorana Stevanovića upisati trijumf za kraj kvalifikacija, ali umesto toga morali su da se zadovolje samo bodom.

Domaći su prvi stigli do prednosti. Igrao se 55. minut kada je Jorgin Nilsen savladao Miloša Gordića. Uspela je Srbija da se oporavi od tog šoka i poravna rezultat u 77. minutu preko Stefana Mitrovića.

"Orlići" su bili bolji rival, uputili su čak 21 šut ka golu rivala, za razliku od protivnika čiji je jedan od četiri pokušaja završio u mreži naše selekcije.

Treba reći da Srbije u ovim kvalifikacijama nije uspela da pobedi Farska Ostrva, pošto je prvi meč koji se igrao u Novom Sadu završen bez golova.

Mlada reprezentacija je kvalifikacije završila na trećem mestu sa 12 bodova i neće igrati na Evropskom prvenstvu.

BONUS VIDEO: Razočaravajuće prazne tribine na premijeri Srbije u ligi nacija