NAVIJAČI JUVENTUSA OSTALI U ČUDU: Vlahović isprva ostao na klupi, a evo koji je razlog

25. 04. 2022. u 20:38 >> 22:50

NAVIJAČI Juventusa ostali su u čudu kada su videli da Dušan Vlahović meč protiv Sasuola počinje na klupi za rezerve.

НАВИЈАЧИ ЈУВЕНТУСА ОСТАЛИ У ЧУДУ: Влаховић испрва остао на клупи, а ево који је разлог

Svesni su svi koji vole "staru damu" koliko je Srbin bita za igru, pa ih je odluka Masimilijana Alegrija iznenadila.

Ipak, trener giganta iz Torina je odlučio da strelac 23 prvenstvena pogotka dobije malo odmora. Zbog toga su napad Juventusa na "Mapei stadionu" predvodili Paulo Dibala i Alvaro Morata.

Ali, stvari se nisu odvijale kako je šef stručnog štaba torinskog kluba priželjkivao - Sasuolo je poveo golom Raspadorija u 39. minutu, a kako je Dibala u 45. izjednačio, Alegri je nedugo potom poslao Vlahovića na zagrevanje.

Srpski golgeter je u igru ušao u 55. minutu, umesto pomenutog strelca, nije uspeo da postigne novi gol, ali jeste njegov saigrač Kin, dva minuta pre kraja, donevši tako Juveu pobedu od 1:2.

Vlahović je od dolaska u torinski klub dogurao do 11 utakmica, šest puta se upisao u strelce, a na to je dodao i jednu asistenciju.

BONUS VIDEO: Ovo su fudbaleri sa najvećim zaradama