JOVANOVIĆ VODI APOLON KA TITULI: Srbin junak kiparskog derbija!

13. 02. 2022. u 15:36

KIPARSKI derbi, a u njemu glavni akteri Srbi. Apolon i Ael iz Limasola odigrali su gradski derbi. Za goste je jedini gol u pobedi 2:1 postigao Stefan Šćepović u 38. minutu, dok je za prvoplasirani tim maestralno branio Aleksandar Jovanović.

ЈОВАНОВИЋ ВОДИ АПОЛОН КА ТИТУЛИ: Србин јунак кипарског дербија!

Joanis Pitas je u 68. minutu postigao gol za izjednačenje, dok je Revaz Injiga u 90. postavio konačan rezultat.

Ipak, heroj Apolona je bez sumnje Aleksandar Jovanović. Srbin je u 74. minutu odbranio veliki zicer Sotirosu, a tokom meča zabeležio je nekoliko fantastičnih intervencija.

Kažu da je dobra odbrana vredna pola gola, a srpski golman je u tom slučaju postigao het-trik u pobedi svog tima.

Otud ne iznenađuje što je Jovanović još jednom pokupio titulu najkorisnijeg igrača utakmice.

Ovom pobedom Apolon je na tabeli otišao na plus osam u odnosu na najbližeg rivala Aek iz Larnake. Tim iz Limasola je u fantastičnoj formi, vezali su pet pobeda u nizu.

BONUS VIDEO: LjUBOMIR FEJSA: Prosek me ne zanima, hoću trofeje