"U SRBIJI NEKE STVARI DOBIJETE ROĐENJEM!" Mihajlović iznenadio Italiju pričom o Vlahoviću

Časlav Vuković

04. 12. 2021. u 18:02

U NEDELjU nas u Seriji A očekuje srpski okršaj. Na jednoj strani biće Siniša Mihajlović, trener Bolonje, a na drugoj Dušan Vlahović koji je najbolji strelac italijanskog šampionata.

У СРБИЈИ НЕКЕ СТВАРИ ДОБИЈЕТЕ РОЂЕЊЕМ! Михајловић изненадио Италију причом о Влаховићу

FOTO: EPA

Retko kada ovaj 52-godišnji stručnjak priča o pojedincima, ali morao je da kaže koju reč o sjajnom napadau "viole".

- Ne volim da pričam o protivničkim igračima, ali pošto je Vlahović Srbin, onda hoću. Mnogo mi se sviđa, ima mnogo kvaliteta, nije ni čudo što dolazi iz Srbije, tamo se određene stvari dobijaju rođenjem. On je gladan, ljut, nikada zadovoljan. Srećan sam i zbog reprezentacije - rekao je Mihajlović.

Dušan Vlahović/Tanjug/AP

Ipak, Miha ističe da njegova ekipa ne bi trabalo da strahuje od sjajnog napadača Fiorentine.

- Strah? Ne, to je samo fudbalska utakmica, nema razloga za strah. Mada, strah nije negativno osećanje, zato što te drži na zemlji. Probaćemo da "zaključamo" Vlahovića, iako jako dobro znamo da će to biti težak zadatak - zaključio je trener Bolonje.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DRAMA DOSTIŽE VRHUNAC: Vinisijus i Prestijani u centru pažnje pred revanš, Real brani gol prednosti na Bernabeu

DRAMA DOSTIŽE VRHUNAC: Vinisijus i Prestijani u centru pažnje pred revanš, Real brani gol prednosti na "Bernabeu"

MESTO u osmini finala Lige šampiona biće rešeno u Madridu, gde Real dočekuje Benfiku posle pobede od 1:0 u Lisabonu. Gol odluke u prvom meču postigao je Vinisijus, ali rezultat nije bio jedina tema večeri – duel je obeležio incident i prekid zbog navodnog rasističkog ispada Prestijanija prema Vinisijus, što je dodatno podiglo tenziju pred revanš.

25. 02. 2026. u 06:27

Komentari (0)

NBA ŠOK! Nikola Jokić opet povređen!