JUVENTUS SRUŠIO FIORENTINU: Kuadrado heroj, Milenković pocrveneo

06. 11. 2021. u 20:23

JUVENTUS je pobedio Fiorentinu sa 1:0 u 12. kolu Serije A u Torinu, a junak trijumfa bio je Huan Kuadrado.

ЈУВЕНТУС СРУШИО ФИОРЕНТИНУ: Куадрадо херој, Миленковић поцрвенео

Bio je tim Masimilijana Alegrija bolji rival i na kraju je zasluženo osvojio tri boda. "Stara dama" je na ovaj način prekinula seriju od dva vezana poraza u prvenstvu.

Domaćinu je posao dodatno postao lakši od 73. minuta kada je Nikola Milenković morao ranije na tuširanje zbog crvenog kartona. Srpski reprezentativac je zaradio dva žuta u razmaku od svega sedam minuta.

Taj poklon je Juventus iskoristio i došao do pobede u prvom minutu sudijske nadoknade kada je Kolumbijac uspeo da savlada Pijetra Terećijana.

Dušan Vlahović je odigrao ceo meč, ali nije uspeo da nastavi golgetersku seriju. Matija Nastasić je dobio priliku od 78. minuta.

"Stara dama" se sada nalazi na osmom mestu sa 18 bodova, "viola" je sedma sa isto bodova.

BONUS VIDEO: Koreografija navijača Zvezde pred meč sa Midtjilandom