LOŠE VESTI ZA ZVEZDU: Spremna nova kazna za crveno-bele zbog navijača

Olja Mrkić

29. 10. 2021. u 14:35

DISCIPLINSKA komisija Fudbalskog saveza Srbije kazniće Crvenu zvezdu zbog upotrebe pirotehničkih sredstava na poslednjim utakmicama Superlige Srbije.

ЛОШЕ ВЕСТИ ЗА ЗВЕЗДУ: Спремна нова казна за црвено-беле због навијача

FOTO: Novosti

Navijači Zvezde su na mečevima koristili petarde, baklje, dimne bombe i zbog toga će crveno-beli morati da plate do milion i po dinara od početka sezone.

Osim kluba iz Ljutice Bogdana, biće kažnjen i trener golmana Novog Pazara Damir Beširović, koji je dobio crveni karton i zbog toga će platiti 20.000 dinara.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PUTIN JE UPRAVO KLEKNUO PRED NJIM! Ovo ni u crkvi nije uradio predsednik Rusije (VIDEO)

PUTIN JE UPRAVO KLEKNUO PRED NjIM! Ovo ni u crkvi nije uradio predsednik Rusije (VIDEO)

RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i - sportske događaje. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" vezane su za Italiju. U toj zemlji je okončan spektakl - Zimske paraolimpijske igre 2026, a tamo su Rusi uradili ono što Zapad nije mogao ni da sanja. A ruski predsednik Vladimir Putin je zbog toga i te kako oduševljen, te je rešio da nestvarne heroje hitno odlikuje. Pred jednim od njih je i kleknuo.

19. 03. 2026. u 19:58

Komentari (0)

VOJISLAV ŠEŠELJ: Moram da saopštim vest koja su mi javili pre nekoliko minuta