SLOVENAČKA "ŽOGA BONITO": Pogledajte fantastičan gol o kome će se dugo pričati! (VIDEO)

13. 10. 2021. u 15:42

FUDBALERI Slovenije u 7. kolu H grupe kvalifikacija za Svetsko prvenstvo savladali su na gostovanju Maltu, a rezultat meča bio je 4:0.

СЛОВЕНАЧКА ЖОГА БОНИТО: Погледајте фантастичан гол о коме ће се дуго причати! (ВИДЕО)

Trenutno četvrtoplasirani Slovenci priredili su partiju za pamćenje na nacionalnom stadionu "Ta 'Kali", a jedan od najlepših golova kola postignut je u 49. minutu.

Sandi Lovrić je petom između dvojice čuvara proigrao Andraža Šporara, a fudbaler Midlsbroa prelepu akciju krunisao je golom.

U strelce su se upisali još i Josip Iličić u 27. i 60. minutu, a konačnih 4:0 postavio je Bendžamin Šeško u 67. minutu meča.

Pogledajte fantastičan pogodak u nastavku teksta.