KJELINI BRANI KULIBALIJA: Bilo me je sramota, ovo je neprihvatljivo
FUDBALER Juventusa, Đorđo Kjelini, istakao je da ga je bilo sramota zbog rastičkih uvreda upućenih igraču Napolija Kaliduu Kulibaliju.
FOTO: AP/Tanjug
Incident se dogodio na utakmici sa Sampdorijom, a iskusni defanzivac je odšto osudio takvo ponašanje.
- Bilo me je sramota i kao Italijana i kao Toskanca - rekao je Kejlini na konferenciji za novinare i dodao:
- Ovo je neprihvatljivo. U Evropi mnogi govore o Italiji kao o rasističkoj zemlji, a mislim da to nije slučaj. Moramo svi zajedno da učinimo mnogo više kako ne bismo bili na lošem glasu - zaključio je 37-godišnjak iz Pize.
Kulibali se i ranije nalazio na meti uvreda, a nakon poslednjeg incidenta tražio je da se indetifikuju krivci i kazne doživotnom zabranom ulaska na teren!
BONUS VIDEO: Izjave igrača nakon duela Partizan - Crvena zvezda
Preporučujemo
KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige
Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.
13. 12. 2025. u 07:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)