SAŠA ILIĆ BOLJI OD KRSTAJIĆA: Čukarički uzeo tri boda u Bačkoj Topoli i preuzeo treće mesto

02. 10. 2021. u 18:53

FUDBALERI Čukaričkog savladali su kao gosti TSC sa 2:1 i tako pretekli ekipu iz Bačke Topole na trećem mestu Super lige Srbije.

САША ИЛИЋ БОЉИ ОД КРСТАЈИЋА: Чукарички узео три бода у Бачкој Тополи и преузео треће место

Brđane je u vođstvo doveo Čolović u 38. minutu.

Drugi period igre obeležila je inicijativa domaćih za izjednačenjem o čemu svedoči čak 10 šuteva ka mreži protivnika od čega šest u okvir gola!

Nakon samo dva minuta igre u drugom poluvremenu TSC dolazi do izjednačenja, a strelac je bio Ratkov.

Bolja je bila domaća ekipa ali nisu uspeli da iskoriste šanse, pa je tako kazna stigla u 67. minutu.

Nakon neopreznog starta dosuđen je penal za Čukarički, a precizan sa bele tačke bio je Kajević i postavio konačan rezultat meča 1:2!

Nakon ovog susreta Čuka se nalazi na trećem mestu sa 21 bodova, dok TSC zauzima četvrto mesto sa bodom manje.