U REALU KIPTE OD BESA: Luku Jovića ignorišu i sudije, kako je moguće da ovo nije penal!? (FOTO)

23. 08. 2021. u 13:02

LEVANTE i Real Madrid odigrali su spektakularnu utakmicu u nedelju uveče, u kojoj smo videli čak šest golova. Real je vodio 1:0, pa gubio 2:1 i 3:2, da bi u haotičnoj završnici uspeli da izvuku remi - 3:3.

У РЕАЛУ КИПТЕ ОД БЕСА: Луку Јовића игноришу и судије, како је могуће да ово није пенал!? (ФОТО)

U samom finišu meča Levante je igrao i sa igračem manje pošto je isključen golman Fernandez, tako da je u nedostatku izmena štoper Ruben Vezo morao da uzme rukavice.

Nije to pomoglo Real Madridu, koji u šest minuta nadoknade nije mnogo pripretio Levanteu, pa je Luka Jović propustio šansu da postane junak "kraljevskog kluba".

Anćeloti ga je poslao na teren u 82. minutu i može se reći da je za petnaestak minuta napravio pometnju u odbrani Levantea, ali nije imao sreće da se upiše u strelce.

Dobar udarac Jovića glavom je odbranio Fernandez, pre nego što je dobio crveni, dok je možda pomalo i nepravedno sudija ignorisao situaciju u kojoj je Jović oboren u kaznenom prostoru Levantea.

Trkao se sa dvojicom igrača, bio blizu toga da dobije duel, ali je na kraju završio na travi.

Povlačili su i držali, međutim arbitri su "zažmurili" na to, tako da je umesto Jovića junak postao Vinisijus.