VOJVODINA SIGURNA PROTIV VOŽDOVCA: Prvenac Kolubare protiv Čukaričkog!

08. 08. 2021. u 20:49

ODIGRANA su dva duela 4. kokla Superlige Srbije. Iznenađenje je u Lazarovcu napravila Kolubara, dok je Vojvodina bila sigurna protiv Voždovca.

ВОЈВОДИНА СИГУРНА ПРОТИВ ВОЖДОВЦА: Првенац Колубаре против Чукаричког!

Vojvodina je sve "rešila" u prvom poluvremenu. Bili su bolji Novosađani tokom celog meča, a za pobedu im je bilo dovoljno manje od 20 minuta.

Veljko Simić doneo je prednost domaćinu u 23. minutu duela, a Mirko Topić u 37. uvećao je prednost Novosađana, a ispostaviće se ujedno postavio i konačan rezultat.

Iznenađenje je viđeno u Lazarevcu gde je Kolubara slavila sa 3:1 protiv favorizovanog Čukaričkog.

Dobro je počelo po Čukarički. Đorđe Jovanović doneo je prednost Čukaričkom u 24. minutu. Usledila je rapsodija domaćina u nastavku meča.

Dva puta u strelce se upisao Uroš Đuranović. Đuranović je prvi gol postigao u 30. minutu, potom je na 2:1 povisio početkom drugog poluvremena Bogdan Mladenović, a konačnih 3:1 postavio je Đuranović drugim golom, u 79. minutu.