VREME JE ZA OPROŠTAJ LIONELA MESIJA: Barselona zakazala konferenciju na kojoj će se obratiti Argentinac
FUDBALSKA javnost oporavlja se još uvek od šoka koji je nastao odlaskom Lionela Mesija iz Barselone.
Foto: EPA-EFE/Jose Manuel Vidal
Katalonski klub se oglasio u četvrtak, dan kasnije i predsednik Đoan Laporta, a priliku da iznese i svoju poslednju reč imaće i Mesi.
Naime, Barselona je potvrdila da će u nedelju od 12 časova na Nou Kampu Mesi održati konferenciju, na kojoj će imati priliku da iskaže svoju verziju priče i ono još bitnije - oprosti se od navijača, čiju je neizmernu podršku imao 21 godinu.
U međuvremenu, a prošlo je nepunih 48 sati, Argentinac se prema informacijama praktično svih evropskih medija dogovorio sa Pari Sen Žermenom, a zvanična promocija navodno je zakazana za utorak.
Preporučujemo
ARGENTINAC IDE KOD ĆAVIJA: Katarski tim Mesiju nudi milijardu evra za tri godine!?
06. 08. 2021. u 18:14
NEMAJU ODGOVOR ZA JOKIĆA: Niksi "nemoćni" protiv najboljeg košarkaša današnjice
VEČERAS nas očekuje duel između Nagetsa i Niksa koji se sastaju u "Bol areni" tri sata posle ponoći.
06. 03. 2026. u 14:30
ZAPAD U NEVERICI, TRAMP U ŠOKU! Evo šta su Turci upravo uradili zbog napada Amerikanaca i Izraela na Iran
Nakon što su Sjedinjene Američke Države i Izrael ivršili napad na Iran, pa izazvali odgovor u vidu raketa i dronova po okolnim zemljama u kojima su američke vojne baze, desila se jedna potpuno nesvakidašnja stvar.
06. 03. 2026. u 22:52
"SVE SAM TO PROŠLA SA SAŠOM" Suzana potresena zbog Zorice: "Kancer kao da je zarazna bolest, ne znam od čega je operisana"
VEČERAS se u Sava Centru održava prvi od tri koncerta Marije Šerifović u 2026. godini.
06. 03. 2026. u 20:27
Komentari (0)