"BRAVO, JOVANA" Ministar Mali čestitao zlatnoj karatistinji

Olja Mrkić

06. 08. 2021. u 15:35

Ministar finansija u Vladi Republike Srbije Siniša Mali, čestitao je zlatnu olimpijsku medalju karatistkinji Jovani Preković.

БРАВО, ЈОВАНА Министар Мали честитао златној каратистињи

Foto: RTS/Pritnskrin

- Bravo Jovana! Čestitam na osvojenoj zlatnoj olimpijskoj medalji!

Prekovićeva je potvrdila dfominaciju u kategoriji do 61 kilogram pošto je objedinila olimpijsko, svetsko i evropsko zlato, a u finalu OI savladala je istu protivnicu, Kineskinju Jin, kao i u finalu SP, dok je na putu do medalje savladala i Ukrajinku Anitu Segovinu, srebrnu sa EP.

To je sedma medalja, a drugo zlatno odličje srpskih sportista u Tokiju. Priliku da uvećamo saldo imaćemo u naredna dva dana kad se vaterpolisti bore za zlato, a košarkašice i odbojkašice za bronzu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
KRIZA NA STAMFORD BRIDŽU: Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige

KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige

Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.

13. 12. 2025. u 07:30

Komentari (0)

PREKO NOĆI JE NESTALO Bobi propao biznis