IPAK U ČETVRTAK U HUMSKOJ: Promenjen termin odigravanja meča Čukarički - Hamarbi
Prvi meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija između Čukaričkog i Hamarbija biće ipak odigran u četvrtak, 5. avgusta, u 21 čas na stadionu Partizana.
FOTO: FK Čukarički
Meč je prvobitno bio zakazan za dan ranije, ali su se dva kluba uz potvrdu UEFA dogovorila da oko novog termina.
Revanš meč će biti na programu 12. avgusta u 18,45 časova u Stokholmu. Pre mečeva trećeg kola kvalifikacija, u ponedeljak 2. avgusta, u Nionu će biti održan žreb za plej-of rundu, a pobednik dvomeča Čukarički – Hamarbi biće među nepovlašćenim timovima.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DOMAĆIN ŽELI ISTORIJSKI POČETAK: Kanada juri prvenac na Mundijalima, Bosna se neće predati bez velike borbe
UTAKMICOM u Torontu na "BMO fildu" počinje takmičenje u grupi "B" Svetskog prvenstva, a domaća selekcija Kanade dočekaće reprezentaciju Bosne i Hercegovine u meču koji bi mogao da ima veliki uticaj na konačan rasplet u grupi.
12. 06. 2026. u 07:00
POTRES! Hrvatska izbačena sa Svetskog prvenstva
POGLED celog sveta uperena je u Ameriku, Kanadu i Meksiko, a dok traje Svetsko prvenstvo u fudbalu stižu neočekivane vesti.
12. 06. 2026. u 16:15
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)