OHI KAO KAZNENA EKSPEDICIJA: Pogledajte dva gola novog Zvezdinog napadača! A tek makazice... (VIDEO)

Novosti

12. 07. 2021. u 14:35

Norveški napadač Ohi Omoižuanfo ima potpisan ugovor sa Crvenom zvezdom od januara 2022. godine, kada će postati slobodan igrač, a moguće je da do dogovra crveno-belih i Moldea dođe i ranije, pa Ohi stigne na "Marakanu" već tokom ovog leta.

ОХИ КАО КАЗНЕНА ЕКСПЕДИЦИЈА: Погледајте два гола новог Звездиног нападача! А тек маказице... (ВИДЕО)

Budući napadač Crvene zvezde Ohi Omoižuanfo nastavlja da trese mreže. Golgeter Moldea učestvovao je u ubedljivom trijumfu protiv Oda (5:0) sa dva pogotka.

Omoižuanfo se upisao u listu strelaca u 30 i 62. minutu, bili su to treći i peti pogodak raspucanog domaćina.

Pogledajte i sami pogotke Ohija na 2:00 i . Najlepši trenutak na meču svakako su makazice Magnusa Gredema u 57. minutu koje se nalaze na 2:50.

Molde se nalazi na liderskoj poziciji u šampionatu Norveške sa pet bodova više u odnosu na drugoplasirani Bodo, a Ohi je postigao već 15 golova i ubedljivo je prvi na listi strelaca.

Podsetimo, norveški napadač ima potpisan ugovor sa Crvenom zvezdom od januara 2022. godine, kada će postati slobodan igrač, a moguće je da do dogovra crveno-belih i Moldea dođe i ranije, pa Ohi stigne na "Marakanu" već tokom ovog leta.