BENZEMA JE MAĐIONIČAR: Francuski napadač oba gola protiv Portugala postigao u istom minutu i sekundu na semaforu (FOTO)
SVETSKI šampion Frnacuska opravdala je naslov i kao prva završila u "grupi smrti" na EURO 2020. Trikolori imaju da zahvale povratniku u nacionalni tim Karimu Benzemi koji je postigao dva gola za remi protiv Portugala, a neverovatno je da je oba gola postigao - u isto vreme!
FOTO: Printskrin
Napadač madridskog Reala zasluženo je poneo zvanje igrača ove utakmice, iako je dvostruki strelac bio i Kristijano Ronaldo. Portugalac je oba gola postigao sa bele tačke, dok je Benzema jedan dao iz igre, a prvi i on sa penala u završnici prvog poluvremena.
Taj gol, kojim je Francuska izjednačila, postignut je nakon jednog minuta i 44 sekunde zaustavnog vremena prvog poluvremena. Benzema se drugi put u strelce upisao u drugom poluvremenu i to posle - jednog minuta i 44 sekunde od početka drugog dela utakmice.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"GORI" NOVI SAD! Vojvodina dočekuje četvrorostrukog prvaka Evrope!
SVOJ evropski put Vojvodina nastavlja protiv Ajaksa u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencije. Holandski velikan želi ekspresan povratak na međunarodnu scenu posle razočaravajuće prošle sezone, dok Novosađani pokušavaju da se oporave od eliminacije iz kvalifikacija za Ligu Evrope i naprave iznenađenje pred svojim navijačima na "Karađorđu" (20.00).
23. 07. 2026. u 07:03 >> 07:03
FUDBALSKI SVET ZAVIJEN U CRNO! Preminuo legendarni engleski reprezentativac!
Samo dan posle završetka Svetskog prventstva u fudbalu stigle su tužne vesti sa Ostrva.
20. 07. 2026. u 16:32
DEČAK JEO KOBASICU I UMRO: "Kad bi znali šta krpelj može..." Prvi smrtni slučaj u svetu
REČ je o prvom poznatom smrtnom slučaju na svetu uzrokovanom ovom alergijom.
23. 07. 2026. u 07:19 >> 23:04
Komentari (0)