OVOGA PUTA JE PRETERALA: Pevačica Ana Nikolić neprestano trpi kritike na račun svog izgleda - "Sada je vreme da se ugojiš""
PEVAČICA Ana Nikolić novom fotografijom na Instagramu pokrenula je lavinu komentara.
Foto: Printskrin
Ona je pozirala u dubokim čizmama i print sakou, koji su se dopali njenim pratiocima.
Međutim, ponovo je nastao haos oko njene kilaže. Pratioci joj poručuju da je vreme da se malo udeblja.
"List i butina kao moja ruka", "Ana, moraš da se ugojiš" samo su neke od kritika njenih pratilaca.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIČKE SNAGE NAPUŠTAJU IRAK Zaidi: Od ovog datuma kreće povlačenje vojske
IRAČKI premijer Ali el Zaidi izjavio je danas da će američke vojne snage napustiti Irak do 30. septembra, ocenivši da njegova poseta Vašingtonu predstavlja početak nove faze u odnosima dve zemlje, zasnovane na ekonomskoj saradnji, a ne na vojnim vezama.
14. 07. 2026. u 19:45
NOVI JEZIV SNIMAK DRAME U AVIONU: Supruga drži Srbina da ne ispadne iz aviona (VIDEO)
NA letu iz Soluna za Mihnen prošlog petka dogodio se incident kada je tokom leta pukao prozor aviona, a onda je došlo do dekompresije kabine.
14. 07. 2026. u 17:57
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)