"TAŠMAJDAN" ČEKA NARODNU DIVU: Ćana u znaku velikog koncerta (FOTO)
PEVAČICA Stanojka Mitrović Ćana zvanično je pustila u prodaju ulaznice za svoj prvi veliki solistički koncert u Beogradu, koji će se održati 13. juna na stadionu "Tašmajdan".
Foto: Goran Jovanović
Ovaj koncert označava novu i važnu prekretnicu u karijeri popularne folk umetnice, koja godinama gradi status jedne od najomiljenijih glasova narodne muzike na domaćoj sceni.
Ćana je u više navrata isticala da je ovaj koncert ostvarenje sna i da ga planira kao spektakularno muzicko veče za svoje fanove iz Srbije i regiona. Poznata po energičnim nastupima i emotivnoj povezanosti sa publikom, pevačica očekuje da će događaj biti pun ljubavi, zajedništva i dobre atmosfere, baš kao što je publika navikla na njenim nastupima.
Foto: Printskrin
Koncert na "Tašmajdanu" predstavlja dosad najveći solistički muzički poduhvat u njenoj bogatoj karijeri, a organizatori najavljuju da će program uključivati i goste, specijalne izvođače, kao i najpoznatije numere iz njenog repertoara. Zbog ogromnog interesovanja publike, ulaznice su dostupne već sada, a očekuje se da će biti rasprodate u rekordnom roku.
Ćana je zahvalila fanovima na podršci tokom godina i izrazila uzbuđenje što će upravo Beograd, i to kultna lokacija kao što je "Tašmajdan", biti mesto gde će ostaviti svoj najveći pevački trag do sada.
BONUS VIDEO:
ŠAMPIONI U FOKUSU: Anđela Vuković | Radoznalost je njena supermoć
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
PEVALI UGLAS HITOVE SA NjOM: Goga Sekulić pokazala zašto je obožavaju u Hrvatskoj (FOTO)
02. 02. 2026. u 19:30
NOĆ ZA SRCE I DUŠU: Ana Bekuta za Dan zaljubljenih pevaće u Zagrebu (FOTO)
02. 02. 2026. u 18:50
MLADI PEVAČ KUPIO PRVI STAN: Nermin Handžić započeo novo poglavlje u Beogradu (FOTO)
01. 02. 2026. u 19:50
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIČKE SNAGE NAPUŠTAJU IRAK Zaidi: Od ovog datuma kreće povlačenje vojske
IRAČKI premijer Ali el Zaidi izjavio je danas da će američke vojne snage napustiti Irak do 30. septembra, ocenivši da njegova poseta Vašingtonu predstavlja početak nove faze u odnosima dve zemlje, zasnovane na ekonomskoj saradnji, a ne na vojnim vezama.
14. 07. 2026. u 19:45
NOVI JEZIV SNIMAK DRAME U AVIONU: Supruga drži Srbina da ne ispadne iz aviona (VIDEO)
NA letu iz Soluna za Mihnen prošlog petka dogodio se incident kada je tokom leta pukao prozor aviona, a onda je došlo do dekompresije kabine.
14. 07. 2026. u 17:57
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)