SRPSKE EMOCIJE: Dok je Baja Mali Knindža nastupao u Zvorniku na binu se popeo mladić, a pesma je bila o njegovom ocu
PEVAČ Baja Mali Knindža nastupao je u sredu u Zvorniku.
Foto: Printskrin TikTok/dragantodic1
Baja je pevao i svoj veliki hit, pesmu koja se zove "Prepelica", a koja je posvećena pokojnom komandantu jedinice Mandini lavovi Mitru Maksimoviću Mandi.
Na binu je tada Baji u zagrljaj skočio Mandin sin Dušan i on je bio na bini dok je Baja Mali Knindža pevao o njegovom preminulom ocu.
Mitar Maksimović poginuo je 2002. godine u saobraćajnoj nesreći sa samo 39 godina. Za sobom je ostavio suprugu Ljiljanu, kćerku Božanu i sina Dušana.
(alo.rs)
Preporučujemo
FICO ŠOKIRAN PONAŠANjEM TRAMPA: Vidno uznemiren susretom alarmirao Evropu
SLOVAČKI premijer Robert Fico rekao je liderima Evropske unije na samitu prošle nedelje da ga je "šokiralo" raspoloženje predsednika Sjedinjenih Američkih Država Donalda Trampa tokom njihovog sastanka u Mar-a-Lagu, izjavilo je više evropskih diplomata, objavio je danas briselski Politiko.
28. 01. 2026. u 07:48
VOJSKA NA ULICAMA PEKINGA Kina u fazi unutrašnjeg obračuna: Hapšenja u vrhu armije za izdaju u korist SAD (VIDEO)
KINA se suočava sa jednim od najtežih trenutaka unutrašnje političko-bezbednosne nestabilnosti u poslednjoj deceniji.
28. 01. 2026. u 07:00
SPAS U 10 SEKUNDI: Kako sami sebi možete da pomognete u slučaju srčanog udara
INFARKT je jedan od najčešćih uzroka iznenadne smrti, i to sve češće kod mladih osoba.
29. 01. 2026. u 07:41
Komentari (0)