CECA SA NASLEDNICOM STIGLA NA FINALE: Anastasija prvi put u "Zvezdama Granda"
VEČERAS se održava veliko finale „Zvezda Granda“, na koje je stigla Ceca Ražnatović koja je na veliko iznenađenje povela i svoju ćerku Anastasiju sa kojom se pojavila ispred Grandovog studija.
Foto: Novosti
U kombinacijama kao sa svetske scene Ceca i Anastasija ostavile su okupljene bez daha, a mnogi su prokomentarisali da izgledaju kao sa svetske scene.
Ceca je zablistala u nežnoj kombinaciji - bebi roze pantalone i korset sa kristalima koji je uparila sa skupocenom torbicom, dok je Anastasija ponela crni korset.
Na pitanje da li će večeras slaviti pobedu, Ceca odgovara da se nada najboljem.
– Ako Bog da. Držite mi palčeve.
Podsećamo, u toku je veliko finale u kome se 20 kandidata bore za pobedu.
Preporučujemo
"DOVOLjNO SAM LUDA, NE BRINITE": Kaća Živković progovorila o udaji i proširenju porodice
19. 01. 2026. u 21:00
"MRZELA SAM SEBE": Teodora Džehverović bolovala od bulimije - "Pala sam psihički"
19. 01. 2026. u 19:00
UMRO VALENTINO GARAVANI: Pečat koji je ostavio u svetu mode se i dalje oseća
19. 01. 2026. u 18:08
"SRPSKA SE TRUBA S KOSOVA ČUJE" ZA POBEDNIKA MATEJU: Oboren rekord na Gazivodama - Stotine mladića i devojaka plivalo za Časni krst (VIDEO)
PLIVANjE za Časni krst održano je tradicionalno na jezeru Gazivode. Ovogodišnji pobednik je Mateja Kasalović.
19. 01. 2026. u 13:55
KALINKA JE IMALA 14 GODINA KAD JE BRUTALNO UBIJENA: Otac 30 godina istraživao zločin, svi ga smatrali ludim - prava istina je šokirala svet!
ANDRE Bamberski je penzioner, a tri decenije života je posvetio razotkrivanju smrti svoje ćerke.
19. 01. 2026. u 13:58
Šta znači kad je na Krstovdan VEDRO I VETROVITO
KRSTOVDAN, koji se obeležava 18. januara, jedan je od onih praznika u srpskoj tradiciji koji tiho, ali snažno povezuje veru, prirodu i čoveka. Iako često ostaje u senci Bogojavljenja, Krstovdan u narodnom pamćenju nosi jednaku simboliku, kao dan kada se sudbina godine “zapečati”, a voda, vetar i nebo postaju glasnici onoga što dolazi.
18. 01. 2026. u 11:39
Komentari (0)