OSKAROVKA TRUDNA U 49. GODINI: Hilari Svonk će prvi put postati majka - Dugo sam čekala ovo, nosim blizance (VIDEO)
GLUMICA Hilari Svonk i njen suprug Filip Šnajder postaće roditelji blizanaca, a slavna oskarovka potvrdila je srećnu vest u emisiji "Good Morning America".
Foto: Printskrin Good Morning America
Holivudska zvezda, koja je u julu napunila 48 godina, prvi put će se ostvariti kao majka i ne krije uzbuđenje i sreću zbog toga.
- Ovo je nešto što sam jako dugo čekala, a to je sledeća stvar - da ću postati mama. Ne stiže samo jedna beba, nego dve! Daa... Ne mogu da verujem - rekla je Hilari uzbuđeno u emisiji.
- Trenutno se osećam odlično, samo mi je odeća postala tesna. Ovo je veliki blagoslov, apsolutno čudo. Neverovatno je - poručila je glumica, koja je u braku s Filipom od 2018. godine, a venčali su se nakon dve godine veze.
BONUS VIDEO - OČARAVAJUĆA: Haljina Bobe Mićalović bez bretela o kojoj se priča
Preporučujemo
LjUDINA: Pogledajte kako je čovek sa štakama spasao povređeno mače u Beogradu (VIDEO)
04. 10. 2022. u 17:34
KOLIKO BI TREBALO DA STAVITE U KOVERTU "DA SE NE OBRUKATE" Od cifre da se zavrti u glavi, detaljna računica
CENA stolice na svadbama u Srbiji ove sezone košta i do 120 evra po gostu, a u kovertu ne bi trebalo staviti manje od 100 evra, "da se ne osramotite" gde god da ste na veselju - nevažno da li u Beogradu, Vranju, Subotici, Loznici, Boru...
24. 03. 2026. u 22:24
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)