"NISI SE UDAVALA I NE ZNAŠ": Ceca i Marija Šerifović se sukobile u novoj emisiji "Zvezde Granda"
TOKOM sinoćne emisije "Zvezde Granda", došlo je do provokacija između Cece Ražnatović i Marije Šerifović i to sve zbog kandidatkinja.
Foto: Printskrin Youtube/Zvezde Granda
Naime, kandidatkinje Šejla Hujdur i Kristijana Josić odmerile su snage u sinoćnom duelu.
Marijina kandidatkinja, Šejla, predstavila se pesmama „Kruna” i „Ne ostavljaj traga”, dok su izbor Milijeve takmičarke, Kristijane, bile numere „Sele moja” i „Afrika”.
Ana Bekuta je jedina koja nije dala glas u ovom duelu, a zatim je obrazložila zbog čega je tako postupi.
- Nisam dala glas. Šejla dušo čuje se tvoj talenat, ali moraš mnogo da radiš da ne budeš agresivna dok pevaš, tu agresiju možeš da iskoristiš u nekoj teretani. Prva pesma je bila preagresivna, ja sam ovde držala uvo jer nisam mogla da te slušam, bilo je nepristojno da izađem i onda sam zapušila uši. Druga pesma je bila bolja interpretacija. Kristijana, ti si imala bolji stav večeras, bila si u službi pesama pokretom na sceni, ali to nije bilo ispraćeno glasom - rekla je Bekuta.
Snežana Đurišić je imala drugačije mišljenje, te istakla da je Kristijana agresivno otpevala prvu pesmu.
- Ne volim da komentarišem mišljenje kolega, ali ne slažem se da ste zalužile isti broj glasova. Šejla je bila apsolutno dominantnija - rekla je Snežana, sa čim se složila i Ceca koja je dodala da se Milijeva takmičarka nije srodila sa numerama koje je izvodila.
- Imajući u videu da je Šejla sama birala pesme i da se sama spremala ja sam zadovoljna. Ona je imala izuzeće jer se udavala. Nisam imala stoprocentno razumevanje, nisi morala da dođeš na dan svadbe, ali na dan kada se proba venčanica, mogla si - objasnila je Šerifovićeva.
- E pa ne može, nisi se udavala i ne znaš - odbrusila je Ceca.
BONUS VIDEO: KAD CECA NAPRAVI STORY: Svetlana Ražnatović i njena instagram "priča"
KOLIKO BI TREBALO DA STAVITE U KOVERTU "DA SE NE OBRUKATE" Od cifre da se zavrti u glavi, detaljna računica
CENA stolice na svadbama u Srbiji ove sezone košta i do 120 evra po gostu, a u kovertu ne bi trebalo staviti manje od 100 evra, "da se ne osramotite" gde god da ste na veselju - nevažno da li u Beogradu, Vranju, Subotici, Loznici, Boru...
24. 03. 2026. u 22:24
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
"IMA ŽIVOTA I BEZ EU - ONA JE SAMO SENZACIJA" Milanović iznenadio izjavom: "Ona je fasada i nadogradnja, i to dok traje..."
HRVATSKI predsednik Zoran Milanović primio je danas u Zagrebu makedonsku predsednicu Gordanu Siljanovsku Davkovu i poručio da proces pristupanja njene zemlje predugo traje, da ne može da daje savete, ali da ima života i bez Evropske unije (EU).
25. 03. 2026. u 10:29
Komentari (0)