OGLASIO SE SLOBA RADANOVIĆ: Prišao sam nasilniku koji je napao radnicu i izveo ga napolje! (VIDEO)
PEVAČ Sloba Radanović bio je prisutan u teretani u kojoj je muškarac U.R. (19) fizički nasrnuo na radnicu.
Foto ATA images
Slobodan je, naime, bio taj koji je izvesnog dečka U.R. sklonio od devojke i izveo iz teretane.
- Bio sam u drugoj sali kada sam čuo neki vrisak. Došao sam do tog pulta, nisam znao šta se dešava. Momak je stajao na sredini, nastavio je da viče na radnice. Ja sam prišao i izvukao ga napolje. Tek sam posle saznao da je on pre toga nasrnuo na radnice, što sam kasnije video i na snimku - rekao je Sloba za Telegraf.
- Ne smatram da je potez junački, nego normalan, i da na nasilje ne smemo ostati slepi. Krivo mi je što nisam ranije naišao - poručio je Radanović.
Podsetimo, pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu uhapsili su U. R. (2002) neposredno nakon izvršenja krivičnih dela nasilničko ponašanje i ugrožavanje sigurnosti.
On se tereti da je juče u jednoj teretani u Novom Beogradu nakon pretnji fizički nasrnuo na radnicu, a potom putem jedne društvene mreže objavio pretnje zaposlenima u toj teretani. Takođe, nakon nekoliko časova U. R. se, kako se sumnja, vratio u teretanu i radnici zadao više udaraca pesnicom.
Preporučujemo
POKOLj RUSA KOD POKROVSKA, OBJAVLjENI SNIMCI: Krenuli u napad pod okriljem magle, poginulo oko 90 vojnika (VIDEO)
UKRAJINSKE snage odbile su velike ruske napade u jednom danu u pravcu Pokrovska, u Donjeckoj oblasti, usmrtivši oko 90 ruskih vojnika, javlja Kijev post.
01. 02. 2026. u 16:56
"ANUŠKA JE VEĆ PROLILA ULjE..." Medvedev: Zelenski je osuđen na propast
ŠEF kijevskog režima Vladimir Zelenski je osuđen na propast, izjavio je zamenik predsednika Saveta bezbednosti Ruske Federacije Dmitrij Medvedev medijima.
01. 02. 2026. u 14:56
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (2)