PROMOCIJA KNJIGE ACE LUKASA: "Ovo sam ja" okuplja srpsku estradu (FOTO/VIDEO)
PROMOCIJA knjige pevača Ace Lukasa "Ovo sam ja", u kojoj je brutalno istinito ispričana životna priča poznatog folkera, okupila je srpsku estradu.
Foto: Milena Anđela
Na promociju su stigli Vanja Bulić, Mirjana Bobić Mojsilović, Aco Pejović, Jelena Bačić Alimpić, Kia Kockar, Ivana Selakov i mnoge druge ličnosti sa estrade.
- Dosta je izašlo onog čega nema u knjizi, ali dobro. Ljudi koji su pročitali kažu da je bilo "bez komada", već su pročitali bez pauze - rekao je Lukas, a potom otkrio koji deo mu je najemotivniji:
- Onaj deo o detinjstvu mu je najemotivniji. Ne bih zadržao ništa za sebe, ali onda bi knjiga imala 5000 stranica.
O knjizi su pričali Aca Lukas, Mirjana Bobić Mojsilović, Srđan Krstić, Vanja Bulić. Posle promocije uslediće mini koncert Ace Lukasa.
Preporučujemo
"U PO URE" SA PET BISERA: Zlatan Stipišić Džiboni objavio mini-album
21. 06. 2021. u 22:23
PEVAČICA ODUŠEVILA PRATIOCE: Severina napravila pometnju na društvenim mrežama
21. 06. 2021. u 19:52
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (1)