LAŽIMA UDARAJU NA POLICIJU SRPSKE: Tužilaštvo BiH demantovalo prisustvo pripadnika MUP RS u zgradi
- APSOLUTNA je neistina da su u petak 12. marta, u prostorijama glavne tužiteljke Tužilaštva BiH, boravili pripadnici MUP RS, da su činili bilo kakve bezbednosne ili druge preglede - rekao nam je mr Boris Grubešić, portparol Tužilaštva BiH.
Foto: B. S.
Takođe, kako kaže naš sagovornik, "ulaz i pristup zgradi i kapacitetima Tužilaštva BiH i kabineta glavne tuželjke, pod bezbednosnom su zaštitom i ograničenim i evidentiranim pristupom".
- Ovi neistiniti navodi, verovatno potiču od centara bliskih pojedinim političkim opcijama čijim visokim funkcionerima se sudi ili se procesuiraju u Tužilaštvu BiH, te predstavljaju još jedan u nizu pritisaka na glavnu tužiteljku, tužioce i službenike Tužilaštva Bosne i Hercegovine - kaže mr Grubešić.
Bez obzira na sve pritiske, Tužilaštvo BiH nastaviće svoj rad u skladu sa zakonom i u interesu građana Bosne i Hercegovine i ovakvi neprimereni pritisci nas neće zaustaviti u procesuiranju nezakonitosti u Bosni i Hercegovini.
Preporučujemo
PAKAO U DUBAIJU! Iranci pogodili Burdž el Arab, simbol luksuza i jedan od najpoznatijih hotela na svetu (VIDEO)
IRANSKI dron pogodio je i hotel sa pet zvezdica Burdž el Arab u Dubaiju.
28. 02. 2026. u 23:12
EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)
IZRAEL i SAD izvele su napad na Iran. U Teheranu su odjeknule detonacije, a kasnije su čule i u drugim mestima. Kako je rečeno, cilj napada je eliminisanje neposrednih pretnji koje dolaze od iranskog režima. Operacija bi, prema pisanju medija, mogla da traje nekoliko dana. U celoj zemlji proglašeno vanredno stanje. SAD su operaciju nazvale "Epski bes".
28. 02. 2026. u 10:41 >> 22:21
SMEH DO SUZA: Pitali Hrvate da li znaju srpske reči - "Nikada neću pogoditi!" (VIDEO)
"LEBLEBIJA bi mogla biti karoserija."
27. 02. 2026. u 21:41
Komentari (0)