PU PRIJEDOR: Muškarac napao policajca prilikom hapšenja zbog porodičnog nasilja

Novosti online

15. 05. 2025. u 20:30

LICE iz Prijedora čiji su inicijali A.T. fizički je nasrnulo na policijskog službenika prilikom hapšenja zbog porodičnog nasilja, saopšteno je danas iz Policijske uprave Prijedor.

ПУ ПРИЈЕДОР: Мушкарац напао полицајца приликом хапшења због породичног насиља

Foto: Profimedia/Ilustracija

Tvrde da je lice odbilo da postupi po naređenju policije i da je pružalo aktivan otpor.

Policijska uprava Prijedor će Okružnom javnom tužilaštvu podneti izvještaj protiv A.T. o navodnom počinjenom krivičnom delu napad na službeno lice u vršenju službene dužnosti.

Džo Don Bejker

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

BOG ME SPASIO NAJGOREG: Autobus visio nad liticom, Bosiljčić umalo stradao na veliki praznik - Veliku Gospojinu slavim kao drugi rođendan