DODIK NAJAVIO: Uskoro počinje otkup zemljišta za izgradnju aerodroma u Trebinju
PREDSEDNIK Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da se u Trebinju iz godine u godinu vidi napredak na dobrobit svih koji žive u ovom gradu.
Foto: Printskrin/ilustracija
Dodik je najavio da bi za mesec ili dva trebalo da počne masovan otkup zemljišta za izgradnju aerodroma. Istakao je da bi u Trebinju trebalo da se izgradi još mnogo toga.
- Gradi se i nova bolnica na kojoj radovi dobro teku, a koja će biti jedna od najmodernijih u regionu, po čijem završetku će biti završen stogodišnji posao - rekao Dodik.
Predsednik Srpske je zahvalio svima koji su davali podršku izgradnji nove bolnice u Trebinju, kao i gradonačelniku Mirku Ćuriću na podršci tom i drugim projektima u gradu.
(RTRS)
Preporučujemo
DOGOVOREN VAŽAN POSAO: Dodik obezbedio više od pola milijarde evra za autoput BGD-SA kroz Srpsku
15. 08. 2024. u 16:51 >> 20:28
DODIK: Sa velikim žaljenjem primio sam vest o smrti pukovnika Branka Gajića
13. 08. 2024. u 23:59
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)