HOROR NADOMAK BANJALUKE: Muškarac se razneo bombom u blizini porodične kuće?

Дејана Калинић
Dejana Kalinić

01. 02. 2023. u 22:38

MUŠKARAC iz naselja Prisoje u Kotor Varošu, koja se nalazi tridesetak kilometara od Banjaluke, večeras se razneo bombom.

ХОРОР НАДОМАК БАЊАЛУКЕ: Мушкарац се разнео бомбом у близини породичне куће?

Foto: MUP RS

Motiv samoubistva za sada nije poznat, a kako se nezvanično saznaje ubio se u blizini porodične kuće, piše Glas Kotor Varoša.

Telo je prevezeno u Dom zdravlja.

BONUS VIDEO: BRAT UMRO ZA BRATOM: Drama u Lipničkom Šoru kod Loznice

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

CECA ME ZVALA DA ŽIVIM KOD NJE: Slađa Alegro završila na ulici, kuća stradala u poplavi