OPASNOST - MAJMUNI NA PUTU: Prijedorčani oprez! (VIDEO)
VOZAČI kod Prijedora su bili iznenađeni kada su danas videli majmuna kako sa mladunčetom trči pored magistralnog puta.
Foto: Printskrin/Fejsbuk/Ranč Aris
Majmun je pobegao iz mini zoološkog vrta na ranču "Aris" u Kozaruši kod Prijedora. Životinje nisu opasne ali su uplašene.
Vozači su bili iznenađeni nesvakidašnjim prizorom pored puta.
Iz ranča "Aris" su za portal Avaza potvrdili da je majmun pobegao sa mladunčetom.
Sa ranča su zabrinuti za majmuna i mladunče koji su odnedavno stanovnici ranča "Aris", tačnije od 9. decembra.
- Majmun je pobegao sa mladunčetom i trenutno su na drvetu. Čekamo da dođe veterinar sa uspavljivačem - rečeno je sa ranča Aris za portal Avaza.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN GUBI KRIM? U toku je "duboka operacija" - Ukrajina izvodi brz povratak poluostrva nakon 12 godina
ZAPADNI mediji i stručnjaci danima unazad predviđaju da bi se poluostrvo Krim moglo vratiti pod ukrajinsku kontrolu, jer je Ukrajina prekinula ruske linije snabdevanja.
06. 06. 2026. u 08:59 >> 08:59
NEMAČKA HITNO POZVALA RUSIJU: Putine, vreme je...
MINISTAR spoljnih poslova Nemačke, Johan Vadeful, pozvao je ruskog predsednika, Vladimira Putina, da pokrene pregovore o miru u Ukrajini uz učešće Evrope, prenose nemački mediji.
05. 06. 2026. u 09:53
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)