POGINUO U SLETANJU TRAKTORA: Tragedija kod Kotor Varoši

О. М.

02. 08. 2021. u 11:44

Z. S. iz Kotor Varoši podlegao je u Univerzitetskom kliničkom centru Republike Srpske od posledica povreda zadobijenih u saobraćajnoj nesreći kada je sa traktorom "IMT 539" sleteo s puta.

ПОГИНУО У СЛЕТАЊУ ТРАКТОРА: Трагедија код Котор Вароши

Foto: D. Pozderović

Tragedija se dogodila juče oko 18 časova na lokalnom putu Maslovare - Borci kod Kotor Varoša. U PU Banjaluka navode da je Z. S. upravljao radnom mašinom kada je, iz nepoznatih razloga, izgubio kontrolu i sleteo s puta. Tom prilikom vozač je zadobio teške povrede od kojih je preminuo u UKC RS.

- Policijski službenici izvršili su uviđaj i o svemu je obavešten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva u Banjaluci - navode u PU Banjaluka.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

KARLEUŠA OTKRILA CECI ISTINU O SNAJI: Nije ostala ravnodušna na reči o Veljku i Bogdani