POGINUO MOTOCIKLISTA: Teška nesreća kod Bijeljine
SLAVIŠA Marjanović (29) iz Bijeljine poginuo je u saobraćajnoj nesreći koja se noćas dogodila na magistralnom putu Bijeljina - Rača kada je s motociklom "honda" sleteo s puta.
Foto O. Matavulj
U PU Bijeljina navode da se nesreća dogodila oko 1.40 časova u mestu Balatun. Prema nezvaničnim informacijama Marjanović je najverovatnije usled prebrze vožnje izgubio kontrolu nad motociklom. Potom je pao s motocikla i odletio nekih 50 metara dalje, da bi zatim udario u ogradu pored puta. Nažalost od zadobijenih povreda je stradao.
- U Balatunu se dogodila saobraćajna nesreća u kojoj je došlo do sletanja motocikla "honda" kojim je upravljao S. M. iz Balatuna koji je poginuo. Izvršen je uviđaj i o svemu je obavešten dežurni tužilac koji je naložio da se preduzmu sve istražne mere i radnje radi utvrđivanja tačnog uzroka nesreće u kojoj je izgubljen mladi život - saopšteno je iz PU Bijeljina.
Preporučujemo
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)