SUTRA NEMA NASTAVE: Bez časova zbog stravičnog napada na školu u Rusiji

Novosti online

11. 05. 2021. u 11:59

ČASOVI se neće održavati u školama u Kazanju 12. maja, rekla je novinarima Lilia Galimova, šef pres-službe predsednika Tatarstana.

СУТРА НЕМА НАСТАВЕ: Без часова због стравичног напада на школу у Русији

Foto: Printskrin Ren TV

- 12. maja nastava je otkazana u svim školama u Kazanju. U ime predsednika republike biće organizovane inspekcije svih obrazovnih institucija Tatarstana - rekla je ona.

Pored toga, 12. maj je u republikama proglašen je danom žalosti.

Podsećamo, 19-godišnji Ilnaz Galiaviev, koji je ujutru 11. maja sa saučesnikom napao školu, objavio je svoje planove pre izvršenja masakra. Više o tome možete čitati klikom ovde.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

DR NOVOSTI: Zašto je transplantacija obrva toliko popularna među ženskom populacijom?