RUSKI SPECIJALCI UPALI U BUNKER PEDOFILA I SPASLI DETE (7): Dečak nestao pre više od 50 dana (VIDEO)

POSLE 52 dana zatočeništva spašen je 7-godišnji dečak iz Rusije kojeg je pedofil oteo na putu kući iz škole.

РУСКИ СПЕЦИЈАЛЦИ УПАЛИ У БУНКЕР ПЕДОФИЛА И СПАСЛИ ДЕТЕ (7): Дечак нестао пре више од 50 дана (ВИДЕО)

Foto: Printskrin

Policija je objavila dramatičan snimak spašavanja na kojem se vidi kako specijalci probijaju metalna vrata i upadaju u skrovište.

Muškarca su oborili na pod, a zatim su u prostoriji pored pronašli dečaka. Dečak je nestao 28. septembra, nakon čega je usledila velika potraga u koju su se uključili policija, vojska i dobrovoljci, ali bez uspeha. Skrovište je navodno otkrila neimenovana strana obaveštajna agencija koja je istraživala tzv. darknet, odnosno skrivena područja interneta koja koriste kriminalci.

- Sad se odmara. Nije tražio ništa, ali ne odvaja se od majke. Nije želio komunicirati ni s kim, samo s mamom i sa mnom - kazao je otac pa dodao da dečak ne želi razgovarati o tome, piše Dejli mejl.

Prema policijskim izvještajima, otmičar je 26-godišnji Dmitrij Kopilov koji je ranije oteo jednu devojku, ali je ona brzo pronađena. Istražiteljima je rekao da nije silovao dečaka jer je "čekao određeni uzrast". Inače, pre pronalaska dečaka mestom su kružile glasine da je porodica kriva za dečakov nestanak, ali to se pokazalo netačnim. 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

OBJAVLJENE TAČNE ADRESE U EU: Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu Čeka se reakcija Moskve

OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve

NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.

13. 07. 2026. u 12:47

Komentari (0)

HUMANOST U GLAVNOJ ULOZI: Fondacija Mozzart nastavlja sa ulaganjima u zajednicu